Sportchilarga

Sportchilarga

Milliy test ro’yxati

Antidoping Agentligi sportchini musobaqadan tashqari bir necha marotaba doping-testdan oʻtkazishni zarur deb hisoblasa, u holda sportchi “Doping-test roʻyxati”ga kiritiladi.

Sportchilarni “Doping-test roʻyxati”ga kiritish mezonlari - bu sport koʻrsatkichlari va natijalari, yirik sport musobaqalarida qatnashish huquqi, sportchilar yoki ularga mas’ul xodimlar tomonidan antidoping qoidalarini buzilishi va antidoping tashkilotining oʻziga xos sportchini testdan oʻtkazishga boʻlgan qiziqishini kuchaytiruvchi boshqa jihatlar, shu jumladan sport faoliyatini qayta boshlash istagi yoki sportdan nafaqaga chiqish holatlari.

Doping test roʻyxatiga kiritish sportchini qayerdaligi toʻg’risida ma’lumotni oʻz vaqtida taqdim etishga majbur etadi. Bunday ma’lumotlarni taqdim qilmaslik yoki yolg’on ma’lumot berish antidoping qoidalarini buzilishiga olib kelishi mumkin.

Musobaqa davrida, musobaqadan tashqari mashg’ulotlar boʻlmagan taqdirda ham, jarohat, vaqtincha chetlatish yoki diskvalifikatsiya tufayli qatnashmaslik davrlarini oʻz ichiga olgan holda ma’lumot berilishi kerak.

Sportchi “Doping-test roʻyxati”dan chiqarilganligi toʻg’risida xabardor qilinmaguncha yoki O’zMADAga rasmiy ravishda nafaqaga chiqqanligini bildirmaguncha, sportchi “Doping-test roʻyxati”da qoladi.

Sportchi oʻzi bergan ma’lumotni yoki uchinchi shaxsga (qarindoshi, murabbiyi, shifokori, hamkasbi va h.k) ma’lumot berishni buyurganligidan qat’iy nazar, qayerda berilganligi toʻg’risida ma’lumotni oʻz vaqtida va aniqligi uchun shaxsan javob beradi.

     

1.        

Turdiyev Alisher Gulom o’g’li

Akademik eshkak eshish

2.        

Agafonov Yevgeniy Aleksandrovich

 

3.        

Islomova Luizaxon Islom qizi

 

4.        

Yevdokimov Nikolay Vyacheslavovich

Akrobatika

5.        

Yevdokimov Nikita Vyacheslavovich

 

6.        

Kasimova Sitora Rovshanovna

 

7.        

Zaborskaya Milena Aleksandrovna

 

8.        

Tadjiyev Aziz   Muxitdinovich

Armrestling

9.        

Rizayev Muzaffar Abdukadirovich

 

10.     

Abduraxmonova Navruza Avaz qizi

 

11.     

Isayeva Malika Muso qizi

 

12.     

Fedorov Andrey Vyacheslavovich

Alpinizm

13.     

Lyabin Yuriy Anatolyevich

 

14.     

Ruch Dmitriy Vladimirovich

 

15.     

Faxriddinov Muxriddin Faxriddin o’g’li

An’anaviy taekvondo

16.     

Aralbayev Genjabek Aralbayevich

 

17.     

Baybakova Anastasiya Dmitriyevna

 

18.     

Xusanboyeva Jaxona Faxriddinovna

 

19.     

Xasanov Azamjon Lazizovich

Taekvondo ITF

20.     

Tirkashev Shaxboz Boli o’g’li

 

21.     

Imomova Fotima Rustam qizi

 

22.     

Gaziyeva Nodirabegim Tursunboy qizi

 

23.     

Zokirov Xojiakbar Fozil o’g’li

Taekvondo WTF

24.     

Shokin Dmitriy Aleksandrovich

 

25.     

Azamova Shoxsanam Furqat qizi

 

26.     

Osipova Svetlana Valeryevna

 

27.     

Rustamov Mavlon Abdulatif o’g’li

Taekvondo Pumse

28.     

Elboyev Shoxrux Begzod o’g’li

 

29.     

Iminova Fotima Baxodirovna

 

30.     

Iminova Zuxra Baxodirovna

 

31.     

Istomin Denis Olegovich

Tennis

32.     

Tryakshin Mark Andreyevich

 

33.     

Amanmuradova Akgul Charыyevna

 

34.     

Sharipova Sabina Alfredovna

 

35.     

Xakimov Abdulaziz Habibullo o’g’li

Trampolin

36.     

Masharipov Jo’rabek Ravshan o’g’li

 

37.     

Ro’ziyeva Farangiz Shoxruxmirzo qizi

 

38.     

Mirzasharipova Sehrigul Soyibjon qizi

 

39.     

Reshetnikov Aleksandr Andreyevich

Triatlon

40.     

Yunusov Shoxrux Shavkat o’g’li

 

41.     

Ryazanova Yekaterina Igorevna

 

42.     

Nurulayeva Zulayxo Ergash qizi

 

43.     

Kim Aleksandr Vyacheslavovich

Badminton

44.     

Xikmatov Shaxriyor Shovkat o’g’li

 

45.     

Shavkatova   Shirin Muradovna

 

46.     

Rudakova Viktoriya Igorevna

 

47.     

Tashkenbayeva Sabina Talat qizi

Badiiy gimnastika

48.     

Kasimova Safiyabonu Shavkat qizi

 

49.     

Irnazarova Kamola Oybekovna

 

50.     

Baxtiyarova Diana

 

 

51.     

Zыbkin Vladimir Sergeyevich

Baydarka

52.     

Korbut Mixail Leonidovich

 

53.     

Shubina Yekaterina Vyacheslavovna

 

54.     

Borzova Yuliya Vladimirovna

 

55.     

Umurzakov Pavel Petrovich

Bodibilding

56.     

Tavarbekov Nikolay Nikolayevich

 

57.     

Matkarimov Dilyorbek Baxromjon o’g’li

 

58.     

G’ulomov Nurillaxo’a Nodirxo’ja o’g’li

 

59.     

Nurayeva Yelena Vladimirovna

 

60.     

Bekirova Yelena Massalimovna

 

61.     

Maksumova Rushana Ulugbekovna

 

62.     

Bogatыr Lyudmila Valentinovna

 

63.     

Azizov Emir Azizovich

Basketbol

64.     

Iskandarov Farux Tolgat o’g’li

 

65.     

Zimakova Lyudmila Valeryevna

 

66.     

Komarova Tatyana Aybekovna

 

67.     

Yigitaliyev Abdulla To’lqinjon o’g’li

Belbog’li kurash

68.     

Artiqov Zaylobiddin Sobirjonovich

 

69.     

Xabibullayeva Kamola Xayrullo qizi

 

70.     

Mamajonova Dilafruz   Alijon qizi

 

71.     

Dusmatov Xasanboy

Boks

72.     

Abdurasulov Shunkor Shukur o’g’li

 

73.     

Xalakov Abdumalik Anvar o’g’li

 

74.     

Xoldarov Ikboljon Baxodirjon o’g’li

 

75.     

Melikuziyev Bektemir Ruzmatjon o’g’li

 

76.     

Fayzov Xudoynazar

 

77.     

Xolmatov Otabek

 

78.     

Zoirov Shaxobiddin Shokirovich

 

79.     

Raximova Tursunoy Farxod qizi

 

80.     

Mirzayeva Yodgoroy Tulkinjon qizi

 

81.     

Kodirova Rayxona Yusuf qizi

 

82.     

Abdullayeva Moxira Akromjon knzi

 

83.     

Siddikov Dilmurodjon Ilxomjon o’g’li

Velosport trek

84.     

Fomovskiy Aleksey Alekseyevich

 

85.     

Zabelinskaya Olga Sergeyevna

 

86.     

Knebeleva Yekaterina Pavlovna  

 

87.     

Xalmuratov Muradjon Yuldashevich

Velosport shosse

88.     

Zabirov Damir Aleksandrovich

 

89.     

Koziyeva Nafosat Shavkat qizi

 

90.     

Adelshinova Diana Rafkatovna

 

91.     

Yermolov Maksim Sergeyevich

Voleybol

92.     

Yaxyopov Sulaymon Mansur o’g’li

 

93.     

Yoqubova Oyatxon Mirzoxid qizi

 

94.     

Abdulxayeva Zulfiyaxon Axmad qizi

 

95.     

Abdullayev Jasurbek Axtamovich

Gandbol

96.     

Kayumov Xasan Raximjonovich

 

97.     

Muxamadova Mashhura Abduraxim qizi

 

98.     

Muxamadova Mexriniso   Abduraxim qizi

 

99.     

Kurbanaliyev Kanat

Golf

100. 

Chen Sergey Leonidovich

 

101. 

Tegay Yana Yuryevna

 

102. 

Ro’ziyev Doston Oston o’g’li

Dzyudo

103. 

Tilovov Muxriddin Abdirashid o’g’li

 

104. 

Masharipov Elyor Shomurod o’g’li

 

105. 

Muratbayeva Gulnur Sadirbayevna

 

106. 

Matniyazova Gulnoza Djumabay qizi

 

107. 

Mamedova Amina Taxir qizi

 

 

 

Yengil atletika

108. 

Ismailov Sunnat Abdukaxxor o’g’li

100 m

109. 

Baxtiyorov Sardor Baxtiyorovich

200 m

110. 

Sarimsakov Anvarjon Rustamjonovich

400 m

111. 

Axmadaliyev Xurshid Kabirjon o’g’li

800 m

112. 

Buxarov Mirsaid Mosin o’g’li

1500 m

113. 

Fadeyev Yevgeniy Vasilyevich

5000 m

114. 

Utkirov Baxtiyer Baxodirovich

10000 m

115. 

Salomov Shoxrux Nizom o’g’li

Sportcha yurish 10000 m

116. 

Ramazanov Ortik Turakul o’g’li

Yarimmarafon 21097,5 m

117. 

Petrov Andrey Aleksandrovich

Marafon 42195 m

118. 

Normurodov Ergash Xaydar o’g’li

To’siqlar osha 100 m

119. 

Magomedrasulov Xadji-Murad Abdullaxovich

To’siqlar osha 400 m

120. 

Melsitov Dmitriy Valerevich

Balandlikka sakrash

121. 

Loginov Nikita Viktorovich

Uzunlikka sakrash

122. 

Dementyev Sergey Yuryevich

Yadro uloqtirish

123. 

Markelov Ivan Valeryevich

Disk uloqtirish

124. 

Xodjayev Suxrob Rustamovich

Bosqon uloqtirish

125. 

Shokirjonov Bobur Azamovich

Nayza uloqtirish

126. 

Turakulov Asilbek Mamirjon o’g’li

Ko’pkurash                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

127. 

Sharipova Nigina Shavkatovna

100 m

128. 

Xamidullayeva Durdona Nusratullo qizi

200 m

129. 

Bobokulova Fatima   Mardon qizi

400 m

130. 

Tolacheva Sabina Jaxongirovna

800 m

131. 

Baratova Marjona Saparali qizi

1500 m

132. 

Xudayberdiyeva Zarnigor Axtam qizi

10000 m

133. 

Muxiddinova Nurxon Oribjon qizi

Yarimmarafon 21097,5 m

134. 

Xamidova Sitora Djumanazarovna

Marafon 42195 m

135. 

Kibalnikova Valentina Sergeyevna

To’siqlar osha 100 m

136. 

Umarova Sabina Sultan qizi

To’siqlar osha 400 m

137. 

Tadjibayeva Mayramxon Ibroximjon qizi

To’siqlar osha 3000 m

138. 

Dusanova Nadiya Yusupovna

Balandlikka sakrash

139. 

Reznichenko Darya Ruslanovna

Uzunlikka sakrash

140. 

Xudoyarova Roksana Sherzodovna

Uch xatlab sakrash

141. 

Burxanova Sofiya Kaimovna

Yadro uloqtirish

142. 

Yusufova Shaxarzoda Mburi qizi

Disk uloqtirish

143. 

Adashbayeva Rigina Nodir qizi

Bosqon uloqtirish

144. 

Kuchkarova Nargiza Nodirjon qizi

Nayza uloqtirish

145. 

Voronina Yekaterina Aleksandrovna

Ko’pkurash

146. 

Amindjanov Ravshan Tolibovich

Jiu-jitsu

147. 

Amirov Akmal Akbarovich

 

148. 

Adanbekova Dariga Kadiraliyevna

 

149. 

Hamidova Sabrinabonu Sanjarovna

 

150. 

Ibroximov Jaxonshox Ergash ugli

Karate WKF

151. 

Shodibekov Xamdamjon Xakimboyevich

 

152. 

Xakimjonova Moxlaroy Olimovna

 

153. 

Babayeva Baxriniso Baxritdin qizi

 

154. 

Djumaniyozova Nodira

 

 

155. 

Turotqulov Ro’zimurod Mirxaydar o’g’li

Kikboksing

156. 

Eshnazarov Nodir Yetmish o’g’li

 

157. 

Qarshibayeva Nigina G’ulom qizi

 

158. 

Sultonova Muxlisa Eldor qizi

 

159. 

Xalmuratov Janibek Azat o’g’li

Qilichbozlik rapira

160. 

Sharipov Xalilullo Yormamat o’g’li

 

161. 

Ilesova Umida Bashirovna

 

162. 

Alborova Yana Alanovna

 

163. 

Shakirov Nikita Romanovich

Qilichbozlik sablya

164. 

Mamutov Sherzod Azamatovich

 

165. 

Obvinseva Yana Mixaylovna

 

166. 

Pliyego Lara Maria Paola

 

167. 

Alimov Fayzulla Xabibulla o’g’li

Qilichbozlik shpaga

168. 

Mamatov Asadbek Olimbek o’g’li

 

169. 

Xakimova Malika Xakimovna

 

170. 

Rojkova Veronika Stanislavovna

 

171. 

Sorokin Dmitriy Olegovich

Qoyani zabt etish

172. 

Jumaniyazov Akmal Ulukbekovich

 

173. 

Rapikova Iroda Shavkatovna

 

174. 

Islamova Asal Sardorovna

 

175. 

Ruslan Nurudinov   Shamilovich

Og’ir atletika

176. 

Djangabayev Rustam Kamijan o’g’li

 

177. 

Narimanov Asadbek

 

178. 

Tuxtayev Og’abek

 

179. 

Arslanov Ruzimurod Marifjon o’g’li

 

180. 

Muxamadaminov Zaynobiddin Zokirjon o’g’li

 

181. 

Abdullayeva Nigora Abdulla qizi

 

182. 

Panfilova Jamila Akbar qizi

 

183. 

Kamzina   Rushaniya Samixullayevna

 

184. 

Kuryazova Nilufar Ro’zmat qizi

 

185. 

Abdullayeva Shaxloxon Raximboy qizi

 

186. 

Muxtorova Zinnura Abug’affor qizi

 

187. 

Sanakulov Olimjon Islamovich

Pauerlifting

188. 

Buriyev Ilxomiddin Muxitdinovich

 

189. 

Abdurasulov Navruz Parxod o’g’li

 

190. 

Kamzina Rushaniya Samixullayevna

 

191. 

Babaniyazova Malika Alimovna

 

192. 

Mamadaliyeva Shaxzoda Adxamjon qizi

 

193. 

Islamova Ismira Shuxrat qizi

 

194. 

Nuriddinova Muslima Sadriddin qizi

 

195. 

Lifontov Maksim   Vyacheslavovich

Regbi

196. 

Jogin Timur Ebazerovich

 

197. 

Ignatenko Yuliya Yuryevna

 

198. 

Asanova Lidiya Andreyevna

 

199. 

Abdujalilov Avazbek Xushnazar ugli

Sambo

200. 

Xudaykulov Timur Maksimovich

 

201. 

Turgunbayeva Madina Baxtiyer qizi

 

202. 

Siddikova Nozima Dilshodovna

 

203. 

Rustamjonov Dostoy Rustamjon ugli

Sambo jangovor

204. 

Davronov Mironshox Mirshakar ugli

 

205. 

Ganiyev Nodir Mardon o’g’li

Slalom

206. 

Jumaboyev Dostonbek Zaynobiddin o’g’li

 

207. 

Fomenkova Aleksandra Sergeyevna

 

208. 

Platonova Yuliya Konstantinovna

 

209. 

Abduraximov Rasuljon Shuxrat o’g’li

Sport gimnastikasi

210. 

Azimov Abdulla Rustam o’g’li

 

211. 

Xalilova Ominaxon Zafarjon qizi

 

212. 

Baxtiyarova Diana Daniyar qizi

 

213. 

Sultonov Islombek Rustam o’g’li

Stol tennisi

214. 

Levchenko Gennadiy Valeryevich

 

215. 

Gufranova Rimma Vaisovna

 

216. 

Yunusova Fotima Muxtor qizi

 

217. 

Divin Vangelis Konstantinovich

Suv polosi

218. 

Yakovlev Danil Vladimirovich

 

219. 

Duxanova Yelena Nikolayevna

 

220. 

Rasulova Sitora Botirovna

 

221. 

Mustafin Vladislav Alfredovich

Suzish

222. 

Adilov Olimjon Qaxramonovich

 

223. 

Kritinina Natalya Andreyvna

 

224. 

Kuchkarova Yulduz Rustam qizi

 

225. 

Ubaydulla Fazliddin Mukim o’g’li

Ushu

226. 

Anvarov Sirojiddin Oybek o’g’li

 

227. 

Isroilov Azizbek Ulugbek o’g’li

 

228. 

Usmonov Abdulboriy Raximjon o’g’li

 

229. 

Latыsheva Darya Anatolyevna

 

230. 

Toxtayeva Sevara Abzal qizi

 

231. 

Shabazov Azizmurod Nabijon o’g’li

Figurali uchish

232. 

Tashmuxamedov Jamshit Shuxratovich

 

233. 

Faradjayeva Komila Azerovna

 

234. 

Pavliщuk Arina Vladimirovna

 

235. 

Alijonov Xojiakbar Ulugbek o’g’li

Futbol

236. 

Amonov Azizbek Askarovich

 

237. 

Ikramov Farux Farxod o’g’li

 

238. 

Askarov Boburjon Baxodir o’g’li

 

239. 

Abdumavlyanov Farxod Alisherivich

Futzal

240. 

Sviridov Konstantin Aleksandrovich

 

241. 

Azimov Saloxiddin Alisher o’g’li

Xokkey

242. 

Niyazov Amir Ildorovich

 

243. 

Ganiyev Muxammaddiyor Doniyerdjonovich

 

244. 

Abduvosikov Abdukayum Abduvoris o’g’li

 

245. 

Satlikov Ruslan Shavkatovich

Chim ustida xokkey

246. 

Tulashev Sardorbek Abdikaxor o’g’li

 

247. 

Adizova Sabina G’ayratovna

 

248. 

Adizova Kamilla   G’ayratovna

 

249. 

Kalanov Samandar Abduqahor o’g’li

Shashka

250. 

Artikov   Alisher Abdullayevich

 

251. 

Berdiqulova Vasfiya Ismatullo qizi

 

252. 

Umarova Mohinur Abdujabbor qizi

 

253. 

Abduraxmonov Bekzod Maxamadjanovich

Erkin kurash

254. 

Turobov Jaxongirmirza Yahyo o’g’li

 

255. 

Veysalov Maxsud Alisher o’g’li

 

256. 

Tasmuradov Yelmurat Zulыpxar-ulы

Yunon-rum kurashi

257. 

Abdullayev Muminjon Rustamovich

 

258. 

Turdiyev Jaxongir Qayum o’g’li

 

259. 

Uzbekov Lazizxon

 

 

260. 

Keunimjayeva Aktenge Kazi qizi

Ayollar kurashi

261. 

Mixalenya Betya Konstantinovna

 

262. 

Kobiljonov Sadriddin Komil ugli

Zamonaviy beshkurash

263. 

Uljayev Bogdan Timurovich

 

264. 

Baratov Xusanxon Aktam ug’li

Penchak Silat

265. 

Baratov Xasanxon Aktamugli

 

266. 

Raximberganova Diyora Rustamqizi

 

267. 

Kadirova Yelizaveta Vladimirovna

 

268. 

Rustamov Ilhom Zokirjon o’g’li

Muay Tay

269. 

Sayfullayev Shoxro’z Abdunazar o’g’li

 

270. 

Achilbekova Maxtuba Samir qizi

 

271. 

Yusupova Saodat Vohidjon qizi

 

272. 

Axmedov Kabuljon Atabekovich

Milliy kurash

273. 

Esonov Umid Mansur ugli

 

274. 

Anarova Shoxista Urazali qizi

 

275. 

Ilmatova Rinata Rinatovna

 

 

Paralimpiya sport turlari

276. 

Davlatov Nuriddin Shermuxammadovich

Para Pauerlifting

277. 

Umirzakov Farxod Sherali o’g’li

 

278. 

Matyokubov Sultonboy Atamurot o’g’li

 

279. 

Abdusattorov Doston Abduraxmon o’g’li

 

280. 

Kuziyeva Roza Rashidovna

 

281. 

Toshpulatova Kudratoy Faybulla qizi

 

282. 

Olimova Ozoda Ilxomjon qizi

 

283. 

Ergasheva Maftuna Tulkin qizi

 

284. 

Ibragimov Server Yusufovich

Para O’q otish

285. 

Ibragimov Aziz Ilxamdjanovich

 

286. 

Tursunxujayev Muzaffar Shuxratillo o’g’li

Para Suzish

287. 

Pankov Kirill Dmitriyevich

 

288. 

Satiboldiyev Rustamjon Ismailovich

 

289. 

Toshpulatova Shoxsanam Dilshodbek qizi

 

290. 

Mirzoxidova Nigora Farxod qizi

 

291. 

Turgunov Izzat Abdurashid o’g’li

Para Yengil atletika

292. 

Saxatov Miran Miryunusovich

 

293. 

Giyazov Timur Maxamadjon o’g’li

 

294. 

Sultanov Elbek Ulash o’g’li

 

295. 

Xasanov Omadbek Xursanali o’g’li

 

296. 

Saidxodjayev Farruxjon Solixuja o’g’li

 

297. 

Axmedov Musurmonkul Zokirjon o’g’li

 

298. 

Rexsimov Muxammad Shokirovich

 

299. 

Abduxakimov Abdulaziz Abdushukur o’g’li

 

300. 

Narzullayev Akmal Abduvaliyevich

 

301. 

Dementev Sergey Yuriyevich

 

302. 

Xamrayev Faxriddin

 

303. 

Burxanova Sofiya Kaimovna

 

304. 

Kayumova Nozimaxon Numonjonovna

 

305. 

Semyonova Natalya Vladimirovna

 

306. 

Mirzayorova Asila Ubaydullo qizi

 

307. 

Suxanova Sabina Baxtiyarovna

 

308. 

Xamdamova Moxigul Kabayor qizi

 

309. 

Xolbekova Yokutxon Nazarkosim

 

310. 

Sotimova Mukaddas Raximbergan qizi

 

311. 

Axmadxonova Dilafruz Vakkosxonovna

 

312. 

Xakimova Kubaro Orifovna

 

313. 

Abdulxabibov Azizbek Abdumalik o’g’li

Para Kanoe

314. 

Solijonov Olimjon Gulomjonovich

 

315. 

Sherkuziyev Xaytmurot Baxtiyer o’g’li

 

316. 

Kuchkorov Otabek Bo’riboy o’g’li

Para Akademik eshkak eshish

317. 

Raximov Kudratbek Erali o’g’li

 

318. 

Xabibullayev Kudratulla Abduxakim o’g’li

 

319. 

Sultanov Akmaljon Komiljon o’g’li

 

320. 

Tuymurodov Suxrob Sultonmurodovich

 

321. 

Sodikov Fayezxon Xusanxonovich

 

322. 

Teshayev Ulugbek Utkir o’g’li

 

323. 

Abduraxmonov Abdumotal Abdumumin o’g’li

 

324. 

Musaboyeva Yulduz Gayrat qizi

 

325. 

Muxammadiyeva Toshgul Xusan qizi

 

326. 

Xalilov Sharif Urinovich

Para Dzyudo

327. 

Boboyev Shuxrat Shonazarovich

 

328. 

Sharipov Shirin Xomitovich

 

329. 

Kuranbayev Uchkun Shokir o’g’li

 

330. 

Avazov Jaloliddin Baxromovich

 

331. 

Salayeva Sevinch Adambay qizi

 

332. 

Samandarova Parvina Asad qizi

 

333. 

Xurramova Lobar Abdukarim qizi

 

334. 

Sheripboyeva Nafisa Umirbek qizi

 

335. 

Yusupova Feruza Rustamjon qizi

 

336. 

Satiboldiyev Rustamjon Ismailjanovich

Para Triatlon

337. 

Odilov Shoyatbek Dilmurodjon o’g’li .

 

338. 

Abdusamatov Mashxurbek Anvarbek o’g’li

 

339. 

Eshonkulov Ilxomjon Xasanovich

 

340. 

Jumaboyev Bunyod Davronovich

Para Velosport

341. 

Imomkulov Ubaydullo Sultonovich

Para Kamondan o’q otish

342. 

Muxtorov Sanjar Toshpo’lat o’g’li

Para Taekwondo

343. 

Aliqulov Javoxir Jumanazar o’g’li

 

344. 

Isaqova Ziyoda Abdug’affor qizi

 

345. 

Naimova Guljanoy Abdulla qizi

 

Kanendar

Kanendar

Dsh Ssh Chsh Psh Jm Shn Yak

Faoliyati

Diqqat! Agar siz matnda xato topsangiz, uni tanlang va ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl + Enter ni bosing

Xatolik haqida ma'muriyatga xabar berish